Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMBJ22CAL0S0BX
SMBJ22CAL0S0BX
SMBJ22CAL0S0BX NextGen Components
SMBJ22CAL0S0BX.pdf?rlkey=8byo2mxljrx4svrywsm2qcfv6&st=zb8dgloa&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 22VWM 16.9A SMB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ22CAL0S0BX NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 22VWM 16.9A SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.