Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMBJ22CL00S0BW
SMBJ22CL00S0BW
SMBJ22CL00S0BW NextGen Components
SMBJ22CL00S0BW.pdf?rlkey=y1ulirpyawvrifo12ddczr9u4&st=v28fwhul&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 22VWM 15.23A SMB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.23A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 39.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ22CL00S0BW NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 22VWM 15.23A SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.23A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 39.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.