Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > SMBJ24CA-M3/52
SMBJ24CA-M3/52
SMBJ24CA-M3/52 Vishay Semiconductors
smbj.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V 800W Bidir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 8669 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ24CA-M3/52 Vishay Semiconductors
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ24CA-M3/52 SMBJ24CA-M3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V 800W Bidir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 8769 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ24CA-M3\52 SMBJ24CA-M3\52 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,24V 5%,BIDIR,SMB TVS