Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMBJ24CL00S0BY
SMBJ24CL00S0BY
SMBJ24CL00S0BY NextGen Components
SMBJ24CL00S0BY.pdf?rlkey=6vf4k24l5998uup97ki4wddd3&st=a08m66l5&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 24VWM 13.95A SMB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.95A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ24CL00S0BY NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 24VWM 13.95A SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.95A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.