SMBJ26A-E3/5B
SMBJ26A-E3/5B Vishay General Semiconductor
smbj.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 26V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 3662 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ26A-E3/5B Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ26A-E3/5B SMBJ26A-E3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 26V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 3357 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 21
SMBJ26A-E3/5B SMBJ26A-E3/5B Hersteller : Vishay doc88392.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 26V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 1 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ26A-E3\5B SMBJ26A-E3\5B Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,26V 5%,UNIDIR,SMB TVS