Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMBJ33CL00S0CL
SMBJ33CL00S0CL
SMBJ33CL00S0CL NextGen Components
SMBJ33CL00S0CL.pdf?rlkey=wjj6k10874jeiuvx5n8d56f7v&st=3nqczrr0&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 33VWM 10.17A SMB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.17A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 59V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ33CL00S0CL NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 33VWM 10.17A SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.17A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 59V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.