Produkte > VISHAY > SMBJ3V3HE3_B/H
SMBJ3V3HE3_B/H
SMBJ3V3HE3_B/H Vishay
smbj3v3.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 3.3V 600W Automotive 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ3V3HE3_B/H Vishay
Description: TVS DIODE 3.3VWM 7.3VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 5200pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 50A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 4.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 7.3V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 5200pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 50A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 4.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 7.3V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
SMBJ3V3HE3_B/H SMBJ3V3HE3_B/H Hersteller : Vishay smbj3v3.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 3.3V 600W Automotive 2-Pin SMB T/R
SMBJ3V3HE3_B/H SMBJ3V3HE3_B/H Hersteller : Vishay Semiconductors smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,3.3V UNIDIR,SMB TVS
auf Bestellung 1616 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1128 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ3V3HE3-B/H SMBJ3V3HE3-B/H Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,3.3V UNIDIR,SMB TVS
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ3V3HE3_B\H Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,3.3V UNIDIR,SMB TVS