SMBJ51D-M3/I
SMBJ51D-M3/I Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smbj5cdthrusmbj120cd.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 51VWM 81.2VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 57.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 81.2V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ51D-M3/I Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 51VWM 81.2VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 57.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 81.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ51D-M3/I SMBJ51D-M3/I Hersteller : Vishay General Semiconductor smbj5cdthrusmbj120cd.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 51V 600W UniDir TransZorb 3.5% Tol
auf Bestellung 1474 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 23
SMBJ51D-M3/I SMBJ51D-M3/I Hersteller : Vishay Semiconductors smbj5cdthrusmbj120cd.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 51V 600W UniDir TransZorb 3.5% Tol
Mindestbestellmenge: 3
SMBJ51D-M3/I SMBJ51D-M3/I Hersteller : Vishay smbj5cdthrusmbj120cd.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 51V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ51D-M3\I SMBJ51D-M3\I Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,51V,3.5%,UNIDIR,SMB TVS