SMBJ7.5D-M3/I
SMBJ7.5D-M3/I Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smbj5cdthrusmbj120cd.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.7V DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 47.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 8.46V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.7V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3396 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ7.5D-M3/I Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.7V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 47.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 8.46V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.7V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMBJ7.5D-M3/I
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ7.5D-M3/I SMBJ7.5D-M3/I Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division smbj5cdthrusmbj120cd.pdf Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.7V DO214AA
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ7.5D-M3/I SMBJ7.5D-M3/I Hersteller : Vishay Semiconductors smbj5cdthrusmbj120cd.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 7.5V 600W UniDir TransZorb 3.5% Tol
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ7.5D-M3\I SMBJ7.5D-M3\I Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,7.5V,3.5%,UNIDIR,SMB TVS