SMBJ90CAQ
SMBJ90CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 90V 600W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ90CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 90V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 100V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 146V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMBJ90CAQ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ90CA-Q SMBJ90CA-Q Hersteller : Bourns smbj-q.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 90V 600W 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ90CA-Q SMBJ90CA-Q Hersteller : Bourns Inc. SMBJ-Q.pdf Description: TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 90V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 100V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 146V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ90CA-Q SMBJ90CA-Q Hersteller : Bourns smbj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMBJ - CA 90V