SMBJE43A
SMBJE43A Bussmann / Eaton
eaton_smbje_tvs_diode_power_esd_suppressor_data_sh-1947881.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMBJ 43V UNI
auf Bestellung 5798 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJE43A Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V, Supplier Device Package: SMB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 47.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJE43A SMBJE43A Hersteller : Eaton Electronics eaton_smbje_tvs_diode_power_esd_suppressor_data_sh-1947881.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMBJ 43V UNI
auf Bestellung 5798 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V
Supplier Device Package: SMB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V
Power - Peak Pulse: 600W