SMBJE75A
SMBJE75A Eaton - Electronics Division
eaton-smbje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 75VWM 121VC SMB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 75V
Supplier Device Package: SMB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 83.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 121V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 6000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJE75A Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 75VWM 121VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 75V, Supplier Device Package: SMB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 83.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 121V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMB
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
SMBJE7-5A SMBJE7-5A Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-smbje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: TVS DIODE 7.5V 12.9VC 600W SMBJ
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJE7-5A Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_smbje_tvs_diode_power_esd_suppressor_data_sh-1947881.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS SMBJ 7.5V UNI
Produkt ist nicht verfügbar