SMBSAC26-TP
SMBSAC26-TP Micro Commercial Co
SMBSAC5.0-SMBSAC50(DO-214AA).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.3V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBSAC26-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.3V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMBSAC26-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBSAC26-TP SMBSAC26-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMBSAC5_0_SMBSAC50_DO_214AA_-3366343.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 500W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR