Produkte > TRIPP LITE > SMC1000RT1U
SMC1000RT1U
SMC1000RT1U Tripp Lite
smc1000rt1u.pdf
Hersteller: Tripp Lite
Description: SMARTPRO 1000VA 600W 120V LINE-I
Packaging: Box
Size / Dimension: 16.200" L x 8.400" W (411.48mm x 213.36mm)
Voltage - Output: 100V, 120V, 127V
Output Connector: NEMA 5-15R (4)
Voltage - Input: 100VAC, 120VAC, 127VAC
AC Outlets: 4 (UPS)
Type: Line Interactive (Input Regulation)
Cord Length: 6' (1.83m)
Height: 13.600" (345.44mm)
Applications: General Purpose, Industrial Control
Power - Rated: 1kVA / 600W
Backup Time - Max Load: 3 minutes
Approval Agency: NOM
Form: Rackmount, Tower
Input Connector: NEMA 5-15P
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMC1000RT1U Tripp Lite
Description: SMARTPRO 1000VA 600W 120V LINE-I, Packaging: Box, Size / Dimension: 16.200" L x 8.400" W (411.48mm x 213.36mm), Voltage - Output: 100V, 120V, 127V, Output Connector: NEMA 5-15R (4), Voltage - Input: 100VAC, 120VAC, 127VAC, AC Outlets: 4 (UPS), Type: Line Interactive (Input Regulation), Cord Length: 6' (1.83m), Height: 13.600" (345.44mm), Applications: General Purpose, Industrial Control, Power - Rated: 1kVA / 600W, Backup Time - Max Load: 3 minutes, Approval Agency: NOM, Form: Rackmount, Tower, Input Connector: NEMA 5-15P.