Produkte > KEMET > SMC12.7124G250B31TR24V35
SMC12.7124G250B31TR24V35 KEMET
KEM_F3083_SMC.pdf
Hersteller: KEMET
Description: 0,12 U 50 VV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm)
Capacitance: 0.12 µF
Size / Dimension: 0.500" L x 0.453" W (12.70mm x 11.50mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMC12.7124G250B31TR24V35 KEMET
Description: 0,12 U 50 VV, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Temperature, Package / Case: 5045 (127114 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm), Capacitance: 0.12 µF, Size / Dimension: 0.500" L x 0.453" W (12.70mm x 11.50mm).
Weitere Produktangebote SMC12.7124G250B31TR24V35
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMC12.7124G250B31TR24V35 Hersteller : KEMET KEM_F3083_SMC.pdf Film Capacitors 250volts 0.12uF 2%