Produkte > KEMET > SMC12.7125J50B31TR24
SMC12.7125J50B31TR24
SMC12.7125J50B31TR24 KEMET
SMC12.7125J50B31TR24
Hersteller: KEMET
Description: 1,2 U VDCV
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm)
Capacitance: 1.2 µF
Size / Dimension: 0.500" L x 0.453" W (12.70mm x 11.50mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMC12.7125J50B31TR24 KEMET
Description: 1,2 U VDCV, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Package / Case: 5045 (127114 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm), Capacitance: 1.2 µF, Size / Dimension: 0.500" L x 0.453" W (12.70mm x 11.50mm).
Weitere Produktangebote SMC12.7125J50B31TR24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMC12.7125J50B31TR24 SMC12.7125J50B31TR24 Hersteller : KEMET KEM_F3083_SMC.pdf Film Capacitors 50volts 1.2uF 5% LS 12.7mm