SMCG13A-E3/57T
SMCG13A-E3/57T Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smcg.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-215AB, SMC Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 69.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCG)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 2550 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 850
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCG13A-E3/57T Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-215AB, SMC Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 69.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMCG), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCG13A-E3/57T SMCG13A-E3/57T Hersteller : Vishay General Semiconductor smcg.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 13V Unidirect
auf Bestellung 1730 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1