SMCJ12CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMC 12V 1500W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ12CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 75.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMCJ12CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMCPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AB, SMC Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Current - Peak Pulse (10/1000µs): 75.4A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V Supplier Device Package: DO-214AB (SMC) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 13.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW) Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
auf Bestellung 108 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMCJ12CA-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Suppressors / TVS Diodes 12volts 1.5kW 5% Bi-Dir. AEC-Q101 |