Produkte > SETSAFE | SETFUSE > SMCJ24CA-AD
SMCJ24CA-AD
SMCJ24CA-AD SETsafe | SETfuse
Hersteller: SETsafe | SETfuse
Description: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSION DI
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive, Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ24CA-AD SETsafe | SETfuse
Description: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSION DI, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-214AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.