Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > SMCJ300CA-TP
SMCJ300CA-TP
SMCJ300CA-TP Micro Commercial Co
SMCJ5.0-SMCJ440CA(DO-214AB).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 300V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 335V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 486V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ300CA-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 300V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 335V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 486V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMCJ300CA-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJ300CA-TP SMCJ300CA-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMCJ5_0_SMCJ440CA_DO_214AB_-2510038.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressor