Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > SMCJ51CAHE3-TP
SMCJ51CAHE3-TP
SMCJ51CAHE3-TP Micro Commercial Co
SMCJ10AHE3_SMCJ190CAHE3(DO-214AB).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 56.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.4V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ51CAHE3-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 56.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive.
Weitere Produktangebote SMCJ51CAHE3-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJ51CAHE3-TP SMCJ51CAHE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMCJ10AHE3_SMCJ190CAHE3_DO_214AB_-3366405.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressor