Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > SMCJ58CAHE3-TP
SMCJ58CAHE3-TP
SMCJ58CAHE3-TP Micro Commercial Co
SMCJ10AHE3_SMCJ190CAHE3(DO-214AB).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ58CAHE3-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive.
Weitere Produktangebote SMCJ58CAHE3-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJ58CAHE3-TP SMCJ58CAHE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMCJ10AHE3_SMCJ190CAHE3_DO_214AB.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressor