SMCJ85CA V6G
SMCJ85CA V6G Taiwan Semiconductor Corporation
SMCJ%20SERIES_S2104.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 94.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ85CA V6G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 94.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Weitere Produktangebote SMCJ85CA V6G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJ85CA V6G SMCJ85CA V6G Hersteller : Taiwan Semiconductor SMCJ%20SERIES_S2104.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 99.2V 5% Bidir ectional TVS