SMCJE200CAH
SMCJE200CAH Eaton - Electronics Division
eaton-smcje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1064-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 200VWM BI
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive, Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJE200CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 200VWM BI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 224V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMCJE200CAH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJE200CAH SMCJE200CAH Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_smcje_automotive_tvs_diode_power_esd_suppres-2511057.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, SMCJE FAMILY, 200Vdc, Bi