SMCJE210CAH
SMCJE210CAH Eaton - Electronics Division
eaton-smcje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1064-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 210VWM BI
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive, Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 210V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 233V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 337V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJE210CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 210VWM BI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 210V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 233V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 337V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMCJE210CAH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJE210CAH SMCJE210CAH Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_smcje_automotive_tvs_diode_power_esd_suppres-2511057.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, SMCJE FAMILY, 210Vdc, Bi