SMCJE22AH
SMCJE22AH Eaton - Electronics Division
eaton-smcje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1064-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC UNI
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 42.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJE22AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC UNI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 42.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.