SMCJE22CA
SMCJE22CA Eaton - Electronics Division
eaton-smcje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 42.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJE22CA Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 42.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMCJE22CA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJE22CA SMCJE22CA Hersteller : Bussmann / Eaton eton_s_a0011559393_1-2264771.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS SMCJ 22V BI