Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMDJ065CALS001
SMDJ065CALS001
SMDJ065CALS001 NextGen Components
SMDJ065CALS001.pdf?rlkey=9cmwyzuhnajuqccjstrw9cq7i&st=y2z565dd&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS DIODE BID 6.5VWM 11.2V SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Industrial, Multipurpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 267.86A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJ065CALS001 NextGen Components
Description: TVS DIODE BID 6.5VWM 11.2V SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Industrial, Multipurpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 267.86A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.22V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.