Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMDJ130CALS001
SMDJ130CALS001
SMDJ130CALS001 NextGen Components
SMDJ130CALS001.pdf?rlkey=id016a8aj0mxn8kty31zm17pu&st=jfbf8z8p&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS DIODE BID 130VWM 209V SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Industrial, Multipurpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.35A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJ130CALS001 NextGen Components
Description: TVS DIODE BID 130VWM 209V SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Industrial, Multipurpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.35A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 144V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.