Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMDJ33CL00S001
SMDJ33CL00S001
SMDJ33CL00S001 NextGen Components
SMDJ33CL00S001.pdf?rlkey=m76z5ahkdypix6ph085zoyav2&st=rwmlnw1h&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS DIODE BID 33VWM 59V SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Industrial, Multipurpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 50.85A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 59V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 300000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJ33CL00S001 NextGen Components
Description: TVS DIODE BID 33VWM 59V SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Industrial, Multipurpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 50.85A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 59V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.