SMDJ58A-A
SMDJ58A-A Yenyo Technology
SMDJ%20SERIES%20A.pdf
Hersteller: Yenyo Technology
Description: TVS 3000W DIODE 58VWM Uni-Dir DO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 32.05A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJ58A-A Yenyo Technology
Description: TVS 3000W DIODE 58VWM Uni-Dir DO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 32.05A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.