SMDJE180A
SMDJE180A Eaton - Electronics Division
eaton-smdje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 180VWM 292VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 180V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 201V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 292V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJE180A Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 180VWM 292VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 180V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 201V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 292V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMDJE180A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDJE180A SMDJE180A Hersteller : Eaton Electronics eton_s_a0011559347_1-2265057.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMDJ 180V UNI