SMDJE200CA
SMDJE200CA Eaton - Electronics Division
eaton-smdje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 200VWM 324VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJE200CA Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 200VWM 324VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 224V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMDJE200CA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDJE200CA SMDJE200CA Hersteller : Bussmann / Eaton eton_s_a0011559347_1-2265057.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS SMDJ 200V BI