SMF11A_R1_00001
SMF11A_R1_00001 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 200W
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF11A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMF11A_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF11A_R1_00001 SMF11A_R1_00001 Hersteller : Panjit SMF5.0A_SERIES-1868136.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 200W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,11V,UNI