Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMF15CAL00S0LM
SMF15CAL00S0LM
SMF15CAL00S0LM NextGen Components
SMF15CAL00S0LM.pdf?rlkey=kavaf5cb7y77sinyhbr3t0rju&st=b7608t8e&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS Diodes 15V Bi. Channel SOD1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F, SMF
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: SMF/SOD-123FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 200W