Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMF22AL000S0HX
SMF22AL000S0HX
SMF22AL000S0HX NextGen Components
SMF22AL000S0HX.pdf?rlkey=snbmh0ckwooxlbze8ar84kx0p&st=t3r6al9v&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS Diodes 22V Uni. Channel SOD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F, SMF
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.63A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: SMF/SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 200W