Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMF22CAL00S0LX
SMF22CAL00S0LX
SMF22CAL00S0LX NextGen Components
SMF22CAL00S0LX.pdf?rlkey=txi9sw874vqi9l0vdg90znt7s&st=0crjepv3&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS Diodes 22V Bi. Channel SOD1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F, SMF
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.63A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: SMF/SOD-123FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 200W