Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMF28CAL00S0MG
SMF28CAL00S0MG
SMF28CAL00S0MG NextGen Components
SMF28CAL00S0MG.pdf?rlkey=1keszx75auyo6t5uo36khet8x&st=n0febjuw&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS Diodes 28V Bi. Channel SOD1
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.41A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: SMF/SOD-123FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 200W