SMF33CA-A
SMF33CA-A Yenyo Technology
SMF%20SERIES%20A.pdf
Hersteller: Yenyo Technology
Description: TVS 200W DIODE 33VWM Bi-Dir SOD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.75A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF33CA-A Yenyo Technology
Description: TVS 200W DIODE 33VWM Bi-Dir SOD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.75A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.