Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMF45CAL00S0MV
SMF45CAL00S0MV
SMF45CAL00S0MV NextGen Components
SMF45CAL00S0MV.pdf?rlkey=vryiyjw0z34hij42m08l5t1f7&st=3rr5vvec&dl=0
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS Diodes 45V Bi. Channel SOD1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F, SMF
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.75A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V
Supplier Device Package: SMF/SOD-123FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 50V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V
Power - Peak Pulse: 200W