SMF60ALH Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 60VWM 96.8VC SOD123FL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 60V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 66.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 96.8V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF60ALH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 60VWM 96.8VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 60V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 66.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 96.8V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMF60ALH | Hersteller : Eaton - Electronics Division |
Description: TVS DIODE 60VWM 96.8VC SOD123FLPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: SOD-123F Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.1A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 60V Supplier Device Package: SOD-123FL Unidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 66.7V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 96.8V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
auf Bestellung 5800 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: TVS DIODE 6VWM 10.3VC SOD123FLPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: SOD-123F Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 35.9A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6V Supplier Device Package: SOD-123FL Unidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 6.67V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.3V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |