Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMF64CAL00S0NM
SMF64CAL00S0NM
SMF64CAL00S0NM NextGen Components
SMF64CAL00S0NM.pdf?rlkey=y6f8366yguh3ob7v16kzfggeu&st=gv23sffd&dl=0
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS Diodes 64V Bi. Channel SOD1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F, SMF
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.94A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 64V
Supplier Device Package: SMF/SOD-123FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 71.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 103V
Power - Peak Pulse: 200W