SMFE11AH
SMFE11AH Eaton - Electronics Division
eaton-smfe-200-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1066-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 11VWM UNI
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMFE11AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 11VWM UNI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMFE11AH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMFE11AH SMFE11AH Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_smfe_200_automotive_tvs_diode_power_esd_supp-2511086.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, SMFE 200 W FAMILY, 11Vdc