SMFE12CA
SMFE12CA Bussmann / Eaton
eton_s_a0011559392_1-2264859.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMF 12V BI
auf Bestellung 5960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMFE12CA Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMFE12CA SMFE12CA Hersteller : Eaton Electronics eton_s_a0011559392_1-2264859.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMF 12V BI
auf Bestellung 5960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 200W