SMFE12CAH
SMFE12CAH Bussmann / Eaton
eaton_smfe_200_automotive_tvs_diode_power_esd_supp-2511086.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, SMFE 200 W FAMILY, 12Vdc
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMFE12CAH Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMFE12CAH SMFE12CAH Hersteller : Eaton Electronics eaton_smfe_200_automotive_tvs_diode_power_esd_supp-2511086.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, SMFE 200 W FAMILY, 12Vdc
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 200W