SMFE150AH
SMFE150AH Eaton - Electronics Division
eaton-smfe-200-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1066-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 150VWM UNI
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 800mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 167V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V
Power - Peak Pulse: 200W
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMFE150AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 150VWM UNI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 800mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 167V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMFE150AH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMFE150AH SMFE150AH Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_smfe_200_automotive_tvs_diode_power_esd_supp-2511086.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, SMFE 200 W FAMILY, 150Vd