Produkte > BIVAR INC. > SMFLPIR-12.0
SMFLPIR-12.0 Bivar Inc.
SMFLPIR-X.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Type: Flexible 12" (307.8mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 4mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMFLPIR-12.0 Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Type: Flexible 12" (307.8mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 4mm.
Weitere Produktangebote SMFLPIR-12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMFLPIR-12.0 SMFLPIR-12.0 Hersteller : Bivar SMFLPIR_X_X-3002087.pdf LED Light Pipes 12in LGTH, 1mm core Flexpipe, 4.2mm lens