Produkte > CUI INC. > SMI36-24-K-P6R
SMI36-24-K-P6R
SMI36-24-K-P6R CUI Inc.
smi36.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.10" L x 1.34" W x 2.60" H (78.5mm x 34.0mm x 66.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Sold Separately)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 1.5A
Input Connector: Multi-Blade
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 36 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMI36-24-K-P6R CUI Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.10" L x 1.34" W x 2.60" H (78.5mm x 34.0mm x 66.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 1.5A, Input Connector: Multi-Blade, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 36 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1.
Weitere Produktangebote SMI36-24-K-P6R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMI36-24-K-P6R SMI36-24-K-P6R Hersteller : CUI smi36-1313171.pdf Wall Mount AC Adapters 36W 24V 1.5A NoBlade 2.5rt cnt + Level VI