Produkte > CUI INC. > SMI36-48-K-P5
SMI36-48-K-P5
SMI36-48-K-P5 CUI Inc.
SMI36.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 36W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.10" L x 1.34" W x 2.60" H (78.5mm x 34.0mm x 66.0mm)
Voltage - Output: 48V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 750mA
Input Connector: Multi-Blade
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 36 W
Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
auf Bestellung 503 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMI36-48-K-P5 CUI Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 36W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.10" L x 1.34" W x 2.60" H (78.5mm x 34.0mm x 66.0mm), Voltage - Output: 48V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 750mA, Input Connector: Multi-Blade, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 36 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1.
Weitere Produktangebote SMI36-48-K-P5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMI36-48-K-P5 SMI36-48-K-P5 Hersteller : CUI smi36-1313171.pdf Wall Mount AC Adapters 36W 48V .75A NoBlade 2.1 cent + Level VI
Produkt ist nicht verfügbar
SMI36-48-K-P5 SMI36-48-K-P5 Hersteller : CUI Inc. SMI36.pdf Wall Mount AC Adapters 36W 48V .75A NoBlade 2.1 cent + Level VI