Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > SMLJ24CAHE3A-TP
SMLJ24CAHE3A-TP
SMLJ24CAHE3A-TP Micro Commercial Co
SMLJ10AHE3A-SMLJ48CAHE3A(DO-214AB).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 77.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMLJ24CAHE3A-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 77.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMLJ24CAHE3A-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMLJ24CAHE3A-TP SMLJ24CAHE3A-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMLJ10AHE3A_SMLJ48CAHE3A_DO_214AB_-3366493.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR